O nás

V nemovitostech jsme jako doma

Jsme mladá, dynamická
společnost

Naše realitní kancelář vznikla díky požadavkům ze strany našich klientů. Původně pouze jako malý  projekt pro blízké a klienty, nyní však rosteme a nabízíme služby i široké veřejnosti!
Zbyněk se pohybuje ve finančním sektoru 15 let. Je držitelem prestižních mezinárodních finančních titulů EFP a EFA. Stejně tak dle zákona vykonal zkoušku odbornosti o poskytování všech investičních služeb (vyšší kategorie "B"). Je zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců. Ve firmě se věnuje rozvoji firmy, svěřenským fondům a mezinárodnímu bankovnictví. V oblasti realit se věnuje developerskému financování, ekonomice. 
Zbyněk Prim

Zbyněk Prim, DiS, EFA, EFP

CEO
Roman Jasenovec

Roman Jasenovec, EFA

CFO
Roman se pohybuje ve finančním sektoru 10 let. Je držitelem prestižního mezinárodních finančního titulu EFA. Stejně tak dle zákona vykonal zkoušku odbornosti o poskytování všech investičních služeb (vyšší kategorie "B"). Roman má na starosti péči o klienty, strategickou a taktickou alokaci aktiv klientů. Dále se věnuje realitní činnosti, správě a pronájmu nemovitostí.

S námi to prostě funguje!

Finance a reality nás provází od začátku naší kariéry. Pracujeme s klidem a rozvahou, klientům poskytujeme komplexní servis. S námi pocítíte bezpečí a stabilitu!
Copyright 2020 © Trusts & Wealth Protection Estate
homeinboxlicensediamondthumbs-uptext-align-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram